Interpane Glasgesellschaft mbH

Interpane Glas Industrie AG jest niemieckim producentem szkła płaskiego z siedzibą w Lauenförde. Firma produkuje wyroby szklane w dziesięciu lokalizacjach w Niemczech, Austrii i Francji.

„Dzięki profesjonalnej strukturze oprogramowania byliśmy w stanie przeprowadzić efektywne obliczenia zgodnie z normą DIN18008 w krótkim czasie, bez większego szkolenia.”.

Osoba kontaktowa: Michael Elstner


Ingenieurbüro Bauwerk
Biuro inżynierskie działa od 1998 roku i oferuje usługi w zakresie fizyki budowli i techniki okiennej.

 

„Obliczenia statyczne szkła są tylko niepopularną koniecznością w naszych codziennych symulacjach inżynierii cieplnej okien i fasad. Dzięki GLASGLOBAL® można to jednak zrobić szybko i tanio. Dlatego właśnie lubimy pracować z GLASGLOBAL®.”.

Osoba kontaktowa: Roland Steinert


Saint – Gobain Deutschland

Saint-Gobain jest założonym w 1665 roku producentem szkła, działającym na całym świecie. Saint-Gobain jest uważany za wiodącego producenta szkła płaskiego w Europie i światowego lidera w produkcji szkła powlekanego. Saint – Gobain Glass Deutschland GmbH jest klientem firmy Sommer Informatik GmbH od 2007 roku.

„GLASGLOBAL® można po prostu polecić! Narzędzie profesjonalnie wspiera użytkownika w poszczególnych etapach obliczeń i już po kilku wpisach prowadzi do statycznej weryfikacji.” .

Osoba kontaktowa: Jürgen Künsting


UNIGLAS GmbH & Co. KG

UNIGLAS jest unikalnym w segmencie rynku szkła płaskiego aliansem średnich, niezależnych firm zajmujących się produkcją szkła izolacyjnego i uszlachetnianiem szkła, który obecnie posiada zakłady w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Holandii i Słowenii.

„Jesteśmy entuzjastycznymi użytkownikami GLASGLOBAL®. Między innymi możliwość sprawdzenia wszystkich przypadków obciążeń jest doskonała”.

Osoba kontaktowa: Thomas Fiedler


Glas Fandel GmbH & Co. KG

info@glas-fandel.de

Website


Flachglas Wernberg GmbH

info@flachglas.de

Website


Guardian Industries

info@guardian.com

Website

 


Schollglas GmbH

info@schollglas.com

Website


Hella Sonnen- und Wetterschutztechnik GmbH

info@hella.info

Website

 


A + W Software GmbH

info@a-w.com

Website