WINSLT® je software pro výpočet světelných, solárních a tepelných vlastností zasklení v kombinaci se sluneční ochranou. Sestavu lze vytvořit a analyzovat v krátkém čase. Vzhledem k tomu, že charakteristické hodnoty zasklení lze vypočítat již podle evropských norem EN ISO 673, EN 410 a EN ISO 13363-2, je nyní možné provést analýzu také podle normy ISO 15099 v Severní Americe.

Nová verze: letní tepelná izolace podle severoamerických norem

ISO 15099, severoamerická norma pro výpočet tepelně izolačních vlastností oken, dveří a protislunečních zařízení, v některých případech poskytuje dva způsoby výpočtu charakteristické hodnoty. Proto profesní sdružení všech firem z oboru vytápění, chlazení, větrání a klimatizace v USA, známé také jako ASHRAE, určuje cestu, kterou je třeba se řídit. Základ výpočtu z normy se specifikacemi ASHRAE, z nichž některé zahrnují také normy NFRC, je implementován do softwarového algoritmu.

WINSLT® ASHRAE – rychlé výsledky díky intuitivnímu ovládání.

Protože se inovace týkají především algoritmu softwaru, zůstává zachováno intuitivní ovládání modulů WINSLT® Standard a WINSLT® Expert. Strukturu skla tak lze vytvořit a následně analyzovat v co nejkratším čase. K tomuto účelu je k dispozici také rozsáhlá databáze s různými produkty mezinárodních výrobců skla, kterou lze podle potřeby rozšířit importem vlastních spektrálních dat.

Provedení v souladu s normami

Viditelnou změnou je výběr okrajových podmínek. Zde jsou k dispozici speciálně definované specifikace ASHRAE. Ty jsou také zobrazeny na přehledném tiskovém výstupu, který vypisuje všechny charakteristické hodnoty, jako je například hodnota SHGC, ekvivalent evropské hodnoty g.

Zajištění investic do budoucna

Ať už jste výrobce skla, projektant nebo odborník, díky intuitivnímu ovládání a rozsáhlé uživatelské podpoře získáte analýzu skleněné konstrukce během okamžiku. Naše softwarové řešení se zárukou kvality vám nabízí všechny možnosti – od jednoduchých izolačních skel až po složité konstrukce s několika povlaky a tkaninami. Spolehněte se i vy na dlouholeté zkušenosti naší společnosti s odborným softwarem v oblasti stavební fyziky.