Ensinger GmbH

Ensinger GmbH 1996 yılında kuruldu ve mühendislik plastiklerini yarı bitmiş ürünler, bitmiş parçalar, profiller ve bileşikler halinde işliyor. Uluslararası şirketin merkezi Nufringen, Almanya’dadır.

“Yazılımın yapılandırılmış ve profesyonel yapısı sayesinde WinIso® ile zahmetsizce zahmetli hesaplamalar yapmamız mümkün oldu.”
Contact: Sven Rhode – info.de[at]ensingerplastics.com


Hörmann KG

1935 yılında kurulan Hörmann Group, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’daki 27 özel tesiste geliştirilen ve üretilen Avrupa’nın önde gelen kapı ve kapı tedarikçisidir.

WinIso® yazılımı için heyecanlıyız. Diğer şeylerin yanı sıra, hesaplamanın yüksek doğruluğu ve hızı olağanüstü.”

Contact: Stephan Ongsiek – info[at]hoermann.de


Interpane Glasgesellschaft mbH

Interpane Glas Industrie AG, Lauenförde merkezli bir Alman düz cam üreticisidir. Şirket, Almanya, Avusturya ve Fransa’da on noktada cam ürünleri üretmektedir.

“Interpane Glasgesellschaft mbH, uzun yıllardır Sommer Informatik GmbH’nin hevesli bir müşterisidir. WinIso® ile hesaplama da kısa bir eğitim döneminden sonra bizim için hızlı ve etkili bir şekilde çalıştı, bu yüzden sadece bu aracı önerebiliriz”.
Contact: Steffen Schäfer – info[at]interpane.com


Ingenieurbüro Bauwerk

Mühendislik ofisi 1998 yılından beri faaliyet göstermekte olup yapı fiziği ve pencere teknolojisi alanında hizmet vermektedir.

“WinIso®, revize edilmiş ISO 10077-2’nin gereksinimlerini etkin bir şekilde uygulayan ve kullanıcıyı hesaplamaları gerçekleştirmede profesyonel olarak destekleyen güçlü ve değerli bir araçtır”.
Contact: Dipl.-Ing. (FH) Roland Steinert – info[at]waermeschutz.cc