glasstec” cam üretimi ve cam işleme alanında dünyanın en büyük ticaret fuarıdır. Pandemi nedeniyle verilen aranın ardından bu yıl tekrar Düsseldorf’ta 20 – 23 Eylül 2022.

Messestand auf der glasstec 2022

Pencere, cephe ve camların fiziksel hesaplamasında önde gelen yazılım firması Sommer Informatik GmbH, geniş katılımlı ticaret fuarında ziyaretçilere en son yazılım gelişmelerini sundu.

Gelişmelerin merkezi olarak, Sayın Dipl.-Inf. Robert Sommer (Genel Müdür) uzman yazılım “GLASGLOBAL® 16612 “nin online versiyonunu sundu.

GLASGLOBAL® 16612, EN 16612’ye göre camların statik doğrulamasına yönelik bir yazılımdır ve birkaç yıldır çevrimdışı bir versiyon olarak zaten mevcuttur. Yazılımın çevrimiçi versiyonu ile Sommer Informatik GmbH, meraklı ziyaretçilere bir başka yenilik daha sundu.

Sommer Informatik GmbH, camda güneş radyasyonu, ışık geçirgenliği ve sıcaklıkların hesaplanmasına yönelik “WINSLT®” yazılımıyla ilgilenenler için, güncellenmiş spektral veriler ve genişletilmiş yetki seviyeleri içeren yeni sürümü gösterdi.

Ayrıca ısı akışları, termal köprüler, izotermler, Uf ve Ψ değerlerinin hesaplanması için “WINISO®” yazılım çözümüyle ilgilenen ziyaretçiler de hayal kırıklığına uğramadı. Burada Sayın Dipl.-Inf. Robert Sommer yazılımın tüm önemli yeniliklerini sundu.

Birçok görüşme sırasında Sommer Informatik GmbH önemli bağlantılar kurmayı ve çok sayıda umut verici talep almayı başardı.

İletişim:

Sommer Informatik GmbH
Sepp-Heindl-Straße 5
83026 Rosenheim
info@sommer-informatik.de