glasstec” je najväčší svetový veľtrh výroby a spracovania skla. Po prestávke spôsobenej pandémiou sa tento rok opäť konal v Düsseldorfe v dňoch 20. – 23. septembra 2022.

Spoločnosť Sommer Informatik GmbH, popredný softvérový dom pre fyzikálne výpočty okien, fasád a skla, predstavila návštevníkom tohto hojne navštevovaného veľtrhu najnovší vývoj softvéru.

Ako stredobod vývoja sa predstavil pán Dipl.-Inf. Robert Sommer (konateľ) predstavil online verziu odborného softvéru “GLASGLOBAL® 16612”.

GLASGLOBAL® 16612 je softvér na statické overovanie zasklenia podľa normy EN 16612, ktorý je už niekoľko rokov k dispozícii v offline verzii. S online verziou softvéru predstavila spoločnosť Sommer Informatik GmbH nadšeným návštevníkom ďalšiu novinku.

Záujemcom o softvér “WINSLT®” na výpočet slnečného žiarenia, priepustnosti svetla a teplôt v zasklení spoločnosť Sommer Informatik GmbH ukázala novú verziu s aktualizovanými spektrálnymi údajmi a rozšírenými úrovňami autorizácie.

Nesklamaní boli aj návštevníci, ktorí sa zaujímali o softvérové riešenie “WINISO®” na výpočet tepelných tokov, tepelných mostov, izoteriem, Uf- a Ψ-hodnôt. Tu pán Dipl.-Inf. Robert Sommer predstavil všetky dôležité novinky softvéru.

Počas mnohých diskusií sa spoločnosti Sommer Informatik GmbH podarilo nadviazať dôležité kontakty a získať množstvo sľubných dopytov.

Kontakt: Mgr:
Sommer Informatik GmbH
Sepp-Heindl-Straße 5
83026 Rosenheim
info@sommer-informatik.de